O nás

Vitajte na stránke venovanej hlavne behu pre Vás a behu, ktorý nie je len o tom, že si môžete zabehnúť a spraviť niečo pre seba, ale urobíte niečo aj pre malých pacientov, pre ktorých behanie nie je úplne možné.

Naše Občianske združenie Lamu spolupracuje s Nadáciou detského kardiocentra pri viacerých podujatiach. Každá pomoc je dôležitá. Nejde len o to, že sme sa prostredníctvom Nadácie detského kardiocentra rozhodli finančne pomôcť malým pacientom, ale bohužiaľ niektorí z nás mali možnosť zažiť a zažívajú to, ako je táto Nadácia detského kardiocentra dôležitá a pomáha pacientom, rodičom, lekárom, sestrám a každému koho sa to týka. Preto treba aj spraviť osvetu a dať ľuďom vedieť, že je tu a hlavne pomáha.

V dnešnej dobe je veľmi dôležité nájsť si čas a priestor pre seba a spraviť niečo pre svoje zdravie a zároveň tým pomôcť aj iným. Preto Občianske združenie Lamu sa rozhodlo celý výťažok zo štartovného poplatku za beh darovať Nadácii detského kardiocentra. Ak si aj nepôjdete zabehnúť, prídite nás podporiť 14.10.2018 do Amfiteátra v Rači.

Sme hrdí, že sa nám podarilo nájsť toho pravého ambasádora, ktorému je aj beh, aj pomoc iným veľmi blízka a tým nemôže byť nikto iný ako Matej Cifra viac známy pod prezývkou "Sajfa". Nielen, že si s vami zmerá sily pri behu, ale taktiež sa zúčastní sprievodného programu, ktorí sme pripravili pre najmenších. Priamo na mieste na vás čaká kultúrny program, občerstvenie, doplnkové športové aktivity a taktiež keďže ide o srdiečka na mieste budú aj lekári, ktorí vám radi vysvetlia výhody zdravého života.

Pre tých najlepších máme pripravené ceny.

Naša stránka hovorí za všetko - Beháme pre srdce a tento ročník dostal názov podľa dĺžky behu a podľa našich pacientov a tým je Srdcová päťka.

Pridajte sa k nám a behajte pre dobrý pocit.

Generálny partner

Hlavný partner


Mediálny partner


Partner