BEHÁME PRE SRDCE

2022

BEHÁME PRE UKRAJINU

Ahojte kamaráti bežci. Príďte 22. mája do Knížkovej doliny. Obujte si tenisky, budeme bežať pre Ukrajinu. Po dvojročnej pauze, ktorú zapríčinila pandémia sme sa zobudili do novej reality. Vojna na Ukrajine sa nás dotýka viac, než si uvedomujeme. Opäť sa stretneme na starom dobrom mieste - v Amfiteátri Rača. 😊


O podujatí

Názov podujatia: Beháme pre srdce - Beháme pre Ukrajinu

Usporiadateľ: LAMU, o.z.

Dátum: 22. 5. 2022

Ročník: 3. ročník


Registrácia a poplatok

Miesto: Bratislava, Amfiteáter Rača

Prihlášky: Prihlásiť sa môžete cez online prihlasovací systém na stránke www.behamepresrdce.sk alebo osobne v realitnej kancelárii Directreal. Stará Vajnorská 11, 831 04 Nové Mesto, na 3. poschodí v budove Golden City Group v pracovné dni od 9:00 hod do 16:00 hod.


Počet účastníkov je limitovaný na 800 štartujúcich.


Štartovné: 18 eur. Výťažok zo štartovného bude odovzdaný neziskovej organizácii Človek v ohrození

Účet: SK91 0200 0000 0039 7920 1858

Program:

  • Začiatok podujatia o 10:00
  • Slávnostné otvorenie o 10:30
  • Štart pretekov o 11:00

Sprievodný program:

Aj tento ročník sme si pre vás pripravili sprievodný program so zaujímavými osobnosťami slovenskej hudby a kultúry. Program budeme priebežne aktualizovať. Rovnako sa budete môcť občerstviť v stánkoch, ktoré budú súčasťou podujatia.
 

Ďalšie pokyny pre pretekárov

Prezentácia: Pretekári si budú môcť vyzdvihnúť štartovné balíčky v dňoch od 1.5.2022 čase od 09:00 hod do 16:30 hod v realitnej kancelárii Directreal.

Kancelária sa nachádza na ulici Stará Vajnorská 11, 831 04 Nové Mesto, na 3. poschodí v budove Golden City Group. Registrácia bude možná aj v deň podujatia na mieste, pokiaľ sa nenaplní limit bežcov.

Pri prezentácii každý pretekár dostane s štartovým číslom aj identifikačný čip, pomocou ktorého vám bude zmeraný čas.

Štartové číslo aj s čipom je každý pretekár povinný nosiť na určenom mieste počas celých pretekov, prebehnúť cez štart, všetky kontrolné stanovištia a cieľ. Bez čipu vám nebude zmeraný čas.

Ako sa dostanem na miesto pretekov?:Najideálnejšie bude, ak sa na miesto akcie dopravíte MHD (Električka č. 5, č. 3 – vystúpite na zastávke Cintorín Rača a potom pešou chôdzou cca 13 minút k Amfiteátru). Podujatie sa koná v blízkostí frekventovaných a obytných zón. Organizátor podujatia pre tieto účely nezabezpečuje parkovanie. Je potrebné, aby ste sa na štart dostavili na čas.Trať

Dĺžka: 5 km

Štart/Cieľ: Knižkova Dolina

Trať: Pre tento ročník sme si pre vás pripravili príjemnú trať, ktorá bude viesť lesom, mimo frekventovaných ulíc. Užijeme si hlavne prírodu. Trať bude s miernym prevýšením.  Štartujeme v Knižkovej Doline pri Amfiteátri. Ďalej budeme pokračovať miernym stúpaním Knižkovou dolinou (ak si pamätáte náš 1. ročník). Pobežíme po časť Okrajovka, kde sa trať bude točiť doľava a po lesnej ceste zbehneme dole k Amfiteátru, kde bude cieľ.

Kategórie: Bez výkonnostných kategórií. Budeme bežať pre dobrú vec. Ak si však budete chcieť urobiť osobný rekord, štart bude rozdelený na dva sektory. V 1. sektore budú tí, ktorí sa budú chcieť popasovať s časom a v 2. sektore budeme my ostatní, ktorí sa rozhodneme trať absolvovať prechádzkovým tempom.

Časový limit: Čas každého pretekára bude meraný prostredníctvom časomiery, ktorú zabezpečí VOS-TPK. Keďže všetci bežíme pre dobrú vec, čas v tomto prípade nebude zohrávať hlavnú rolu.Na zdolanie trate nebude potrebný žiaden časový limit.

Mapa

Hlavný partner