BEHÁME PRE SRDCE

Srdcová päťka pre deti 2018

Zdravie je to najcennejšie čo v živote máme. Nie každý z nás však má to šťastie. Pridajte sa k nám 14. októbra 2018 a spoločne si zabehneme Srdcovú päťku pre deti. S dobrým pocitom, že sme niečo urobili pre seba, prispejeme na dobrú vec. Výťažok z behu pôjde na pomoc pre deti, ktoré trpia srdcovo-cievnym ochorením.


O podujatí

Názov podujatia: Beháme pre srdce – Srdcová päťka pre deti 2018

Usporiadateľ: LAMU, o.z.

Dátum: 14. 10. 2018

Ročník: Nultý


Registrácia a poplatok

Miesto: Bratislava, Knižkova dolina, 831 06 Rača (Amfiteáter v Rači)

Prihlášky: Prihlásiť sa môžete cez online prihlasovací systém alebo osobne v  realitnej kancelárii Directreal. Kancelária sa nachádza na ulici Žitná 1, Bratislava - Rača, na 1. poschodí nad reštauráciou Sedmička. Osobne sa môžete registrovať od teraz v čase od 08:30 do 16:30.

Počet účastníkov je limitovaný na 550 štartujúcich.

Štartovné: 12 eur. Výťažok zo štartovného poputuje pre Nadáciu detského kardiocentra v Bratislave.

Účet: SK67 0200 0000 0039 7921 9556

Program:

  • Začiatok podujatia o 9:30
  • Slávnostné otvorenie o 10:30
  • Štart pretekov o 11:00

Sprievodný program: Počas pretekov aj po pretekoch do 15:00 v areáli Amfiteátra v Rači budú vystupovať známe osobnosti (speváci, herci). Počas celého podujatia budú v areáli stánky s jedlom, nápojmi. Výťažok z predaja pôjde pre Nadáciu detského kardiocentra. Program je pripravený aj pre rodiny s deťmi (skákaci hrad, maľovanie na tvár 😊).

Číslo každého bežca, ktorý dobehne do cieľa, bude zaradené do tomboly a po pretekoch vyžrebujeme piatich pretekárov, ktorí získajú vecné ceny.
 

Ďalšie pokyny pre pretekárov

Prezentácia: Pretekári si budú môcť vyzdvihnúť štartovné balíčky v dňoch od 11.10.2018 do 13.10.2018 v čase od 08:30 do 16:30 v realitnej kancelárii Directreal. Kancelária sa nachádza na ulici Žitná 1, Bratislava - Rača, na 1. poschodí nad reštauráciou Sedmička.

Pri prezentácii každý pretekár dostane s štartovým číslom aj identifikačný čip, pomocou ktorého vám bude zmeraný čas.

Štartové číslo aj s čípom je každý pretekár povinný nosiť na určenom mieste počas celých pretekov, prebehnúť cez štart, všetky kontrolné stanovištia a cieľ. Bez čipu vám nebude zmeraný čas. Pokiaľ si v prihláške vyplníte telefónne číslo, po dobehnutí do cieľa vám bude naň zaslaný výsledný čas a umiestnenie.

Ako sa dostanem na miesto pretekov?: Najideálnejšie bude, ak sa na miesto akcie dopravíte MHD (Električka č. 5, č. 3 – vystúpite na zastávke Cintorín Rača a potom pešou chôdzou cca 13 minút k Amfiteátru). V prípade, ak na dopravu využijete vlastné motorové vozidlo, je treba brať na vedomie, že počet parkovacích miest je v okolí limitovaný. Podujatie sa koná v blízkostí frekventovaných a obytných zón. Organizátor podujatia pre tieto účely nezabezpečuje parkovanie. Je potrebné, aby ste sa na štart dostavili na čas.Trať

Dĺžka: 5 km

Štart/Cieľ: Amfiteáter Rača

Trať: Štart pri Amfiteátri v Rači. Pobeží sa po asfaltovej ceste Knižkovou dolinou v smere na Červený kríž. Na méte 2,5 km bude otočka a pretekári budú pokračovať po tej istej trati 2,5 km k Amfiteátru, kde bude Cieľ. Počas behu bude jedná občerstvovacia stanica a to na polovici trate (2,5 km). Pri behu nás nebudú rušiť žiadne autá, celú trať lemuje les.

Kategórie: Bez výkonnostných kategórií. Budeme bežať pre dobrú vec. Ak si budete chcieť urobiť osobný rekord, budeme Vám z celých síl fandiť. Ak bude Váš osobný cieľ zabehnúť celú trať, budeme Vám z celých síl fandiť. Každý z nás bude víťazom.

Časový limit: Čas každého pretekára bude meraný prostredníctvom časomiery, ktorú zabezpečí VOS-TPK. Keďže všetci bežíme pre dobrú vec, čas v tomto prípade nebude zohrávať hlavnú rolu. Na zdolanie trate nebude potrebný žiaden časový limit.

Mapa

Generálny partner

Hlavný partner


Mediálny partner


Partner